Petra vavříková/ 9 října, 2024/ Aktuality

Porubská sokolovna v době cvičení našich nejmenších sokolíků začíná praskat ve švech. Zájem o cvičení je v poslední době velký a cvičitelka Šárka Budíková se svým týmem kolegů se vůbec nenudí. Máme z toho velkou radost, že v dnešní době, kdy odborníci bijí na poplach ohledně pohybových aktivit dětí, děti baví pohyb a cvičení v naší jednotě.

Cvičení dětí je rozděleno – v pondělí cvičí menší děti s rodiči, v úterý už většinou předškoláci a nově chystá sestra Šárka Budíková ve středy dopolední hodinové cvičení dětí od 1,5 do 2,5 roku s rodiči. Zájemci se mohou hlásit na tf čísle 724611881. První cvičení proběhne 16.10.2024 od 9:00.

Malí sokolíci se kromě samotného cvičení podle sokolské metodiky účastní různých doprovodných akcí, například byli společně ve Family parku Skalka, chystá se drakiáda, lampiónový průvod a hledání pokladu. Zde přinášíme fotogalerii ze cvičení.